Download Son Dakika Haber APK

3.4.36

4( 18106 )

Android 5.1+

Last updated: 19-03-2020

1,000,000+ installs

Description of Son Dakika Haber

Son Dakika Haber [3.4.36] updated on 2020-03-19 created by Brokoli Labs is the News & Magazines Android App has 1,000,000+ downloads on Google play

Supported Android versions: Android 5.1+ (Lollipop MR1, API 22), Android 4.2+ (Jelly Bean MR1, API 17)

Son Dakika Haber Uygulaması, SonDakika.com’un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini Android’de de kullanabilmenize imkan sağlayan hızlı haber uygulamasıdır.

Son Dakika Haber screenshots 2

Bu uygulama ile Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, sondakika haberleri telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya ve paylaşım uygulamalarında kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınıza maille gönderebilirsiniz.

Son Dakika Haber uygulamasının telefonunuza göndereceği anlık bildirimler sayesinde hiçbir sondakika haberini kaçırmayacaksınız.

Son Dakika Haber uygulaması güncel, politika, magazin, spor ve dünya kategorilerindeki en önemli haberleri ve sondakika gelişmelerini temiz ve kullanışlı bir arayüz ile sizlere sunar. Böylece sadece haber okumanın keyfine varırsınız.

SONDAKİKA.COM HAKKINDA:

Sondakika.com; her konudan önemli son dakika gelişmelerini hızlı bir şekilde ziyaretçilere sunmak amacıyla oluşturulmuş bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ:

Son Dakika Haber screenshots 3

Tarafsızlık: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.

Açıklık: Hiç bir haberi arka plana atmayıp her ne olduysa size sunmaktayız. Hiç bir olayı arka plana atmıyoruz ve hiç bir şeyi gözlerden kaçırmamaya söz veriyoruz.

Yorumsuz Habercilik: Hiç bir habere doğrudan veya dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyoruz.

YASALARA %100 UYGUN:

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

SonDakika.com
Breaking News app, sondakika.com read the news fast and easy to use application that allows you to use the fast news on Android.

With this application you can follow all the developments in Turkey and around the world quickly, late-installed on your phone, you can easily share news on all the social media and sharing application, you can send your friends Mail.

Son Dakika Haber screenshots 4

Send instant notifications on your phone thanks to the application of Breaking News, you will not miss any late-breaking news.

Last Minute News app updated, politics, magazines, sports and presents the most important news and developments in the world of late-categories you with a clean and convenient interface. So there you just enjoy reading the news.

SONDAKİKA.CO I ABOUT:

Sondakika.co I; all housing developments is an important last-minute news portal was created in order to offer visitors quickly.

PRINCIPLES:

Impartiality: We are approaching a complete neutrality in the news published on our site.

Son Dakika Haber screenshots 5

Clarity: No news atmayıp background we offer you whatever happened. Do not throw any event no background and we promise not to miss anything from the eyes.

Neutral Reporting: None of the news in a way that does not add comment, directly or indirectly, we offer you only the incidents.

LAWS 100% MATCH:

Our site is published in accordance with Act 100% of the Republic of Turkey. All kinds of news published on our site, pictures, information, text, is published by obtaining written permission from the copyright owner.

I sondakika.co
– Küçük hatalar düzeltildi.

– Performans iyileştirmesi yapıldı.

SIS Punjab Home Workout - No Equipment & Meal Planner Untappd - Discover Beer JotterPad - Writer, Screenplay, Novel Siggo (Cliente) X.X.X. Live Shpock - Sell Fast & Earn Cash. Your Marketplace. EMZ Sales Diary

Son Dakika Haber 3.4.36 updates

- Küçük hatalar düzeltildi.
- Performans iyileştirmesi yapıldı.

App Information of Son Dakika Haber

Category: Apps, News & Magazines

Developer:

Package: app.ym.sondakika

Version: 3.4.36

Rating: 4 ( 18106 )

Size: 14.3 MB

Requirement: Android 5.1+

Updated: 19-03-2020

Installs: 1,000,000+

Related Posts of Son Dakika Haber